• sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03

ABOUT US

TEAM1

Our Team

Нашата приказна

Основана во 2000 година, К-lite (Шангај) Индустриски копродукции, Ltd специјализирана за проектирање и производство на сите видови на пластични калапи и производи за светилки возилото и decorations.Especially производство видови на приколка светлина, камион светлина, LED светилка приколка, приколка и приклучок приклучок на приколката. Нашите производи се одобрени од страна на E-ознака & & ДОТ SAE, сега нашите клиенти речиси доаѓаат од сите земји во Европа, Северна Америка и Австралија и некои пазари во Југоисточна Азија. Ние сме биле најголемите и professinal manufactuer за приколка светла во Кина. Ние сме познати како нашите квалификувани производи, конкурентна цена и заѕвони на приколка светла, ние се извезуваат за повеќе од 15 години. Имаат многу искуство.

Нашата фирма има воспоставено автомобилската светилка развие центар, мувла работилница за производство, брзо работилница мувла производство, пластични инекција судење-производство работилница, Единствениот производител кој со тест CIL рефлектор equipmentand 30.48m стандарден фотометриски лабораторија.

Добредојдовте да не контактирате за деловна соработка и повеќе информации.


WhatsApp Online Chat !