• sns04
  • sns05
  • sns01
  • sns02
  • sns03

RRETH NESH

TEAM1

Our Team

Historia jonë

E themeluar në vitin 2000, K-lite (Shanghai) Industrial Co, Ltd specializuar në projektimin dhe prodhimin e të gjitha llojet e moulds plastike dhe produkte për llambat e automjeteve dhe decorations.Especially prodhimin e llojeve të lehta rimorkio, dritë kamion, LED llambë rimorkio, plug rimorkio dhe fole rimorkio. Prodhimet tona janë miratuar me E-Mark & ​​DOT & SAE, tani klientët tanë pothuajse ardhur nga të gjitha qarqet në Evropë Amerikën e Veriut dhe Australi dhe disa tregje të Azisë Juglindore. Ne kemi qenë manufactuer më i madh dhe më i professinal për dritat rimorkio në Kinë. Ne jemi të njohur si produktet tona të kualifikuar, çmim konkurrues dhe një rang të dritave rimorkio, Ne kemi eksportuar për më shumë se 15 vjet. Kanë mjaft përvojë.

Kompania jonë ka krijuar llamba automobilave zhvillimin e qendrës, seminar prodhim myk, të shpejtë seminar prodhim myk, plastike seminar injeksion gjyq-prodhimin, prodhuesi i vetëm që me QJP testin reflektor equipmentand 30.48m laborator standarde photometric.

Mirëpritur të na kontaktoni për bashkëpunim të biznesit dhe më shumë informacion.


WhatsApp Online Chat !